O Nás

Proč Audit & Coffee?

Většinu svého profesního života jsme strávily v mezinárodní poradenské společnosti, patřící do „velké čtyřky“. Zde jsme absolvovaly řadu odborných školení a kurzů, získaly nezbytné znalosti i profesionální zkušenosti. Ale angažmá ve velké korporaci s sebou nese i stinné stránky –  práce s klientem a samotný audit ustupují do pozadí ve prospěch narůstající administrativy a byrokracie. Věříme, že audit lze dělat i jinak a proto jsme se rozhodly založit vlastní společnost s filosofií, že audit lze dělat kvalitně a při tom lidsky, že klient stojí vždy na prvním místě a že i audit si můžete užít jako ranní šálek kávy
 

Náš tým

 

Ivana Kunová

Ivana pracovala více než 25 let jako auditorka v mezinárodní poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers. Její rozmanité klientské portfolio z oblasti farmacie, automobilového průmyslu,  spotřebního zboží i dalších oborů zahrnovalo jak výrobní, tak i obchodní nadnárodní společnosti. V celé své profesní kariéře usiluje o přátelský, ale přitom profesionální přístup založený na vzájemné důvěře a respektu.

Ivana vystudovala VŠE, v roce 1996 obdržela certifikát ACCA (Asociace certifikovaných účetních je profesní organizace s celosvětovou působností) a od roku 1998 je statutární auditorkou zapsanou v Komoře Auditorů ČR.
 

 

 

 

Jarmila Štiková

Jarmila má více než 25 let zkušeností v auditu a poradenství jak z velké auditorské firmy, tak z vlastní auditorské praxe.  Portfolio klientů zahrnuje zahraniční i lokální společnosti z různých oborů výroby, obchodu i služeb.  Jarmila se také zabývá poskytováním školících služeb zejména v oblasti metodologie auditu.

Jarmila vystudovala ČVUT. V roce 1997 získala mezinárodní certifikát ACCA.  Od roku 2002 je statutární auditorkou Komory auditorů ČR a v témže roce získala certifikát Účetní expert v oboru účetnictví a finance.